27128 Diverse koppar. Mestadels 1800-talet.

27128a_8dbb52082aeb41a_med.jpeg
  • 27128a_8dbb52082aeb41a_sm.jpeg
  • 27128b_8dbb520812687ae_sm.jpeg
  • 27128c_8dbb52085440dbb_sm.jpeg
  • 27128d_8dbb520834c7b74_sm.jpeg
  • 27128e_8dbb52085270fc0_sm.jpeg
  • 27128f_8dbb52080f7b82e_sm.jpeg
  • 27128g_8dbb5208663ec52_sm.jpeg
  • 27128h_8dbb52080c0f062_sm.jpeg
  • 27128i_8dbb520861b3d49_sm.jpeg
  • 27128j_8dbb52081d66ae6_sm.jpeg
  • 27128k_8dbb52080f997bb_sm.jpeg
  • 27128l_8dbb5208561e625_sm.jpeg
  • 27128m_8dbb5208109053b_sm.jpeg
  • 27128n_8dbb520820e22e7_sm.jpeg
  • 27128o_8dbb52084ee3518_sm.jpeg
  • 27128p_8dbb52083d67137_sm.jpeg
  • 27128q_8dbb520850f06ca_sm.jpeg
  • 27128r_8dbb520849f5c24_sm.jpeg
  • 27128s_8dbb52083a8310b_sm.jpeg

Största mäter ca: 37,5cm i diam.

Åldersrelaterat slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK