27249 Lykta, halmbock & skylt. Samtida.

27249a_8dbb8f651527b8d_med.jpeg
  • 27249a_8dbb8f651527b8d_sm.jpeg
  • 27249b_8dbb8f6540583b4_sm.jpeg
  • 27249c_8dbb8f656b98bb2_sm.jpeg
  • 27249d_8dbb8f6596d1385_sm.jpeg
  • 27249e_8dbb8f65bccc6a0_sm.jpeg
  • 27249f_8dbb8f65e5d9290_sm.jpeg
  • 27249g_8dbb8f6614baa40_sm.jpeg
  • 27249h_8dbb8f664468d7c_sm.jpeg
  • 27249i_8dbb8f666f77147_sm.jpeg
  • 27249j_8dbb8f668d0df8c_sm.jpeg
  • 27249k_8dbb8f66aba19ba_sm.jpeg
  • 27249l_8dbb8f66d3a4fab_sm.jpeg
  • 27249m_8dbb8f66f6b32e0_sm.jpeg
  • 27249n_8dbb8f67187b4bf_sm.jpeg
  • 27249o_8dbb8f6745fb71c_sm.jpeg
  • 27249p_8dbb8f6771bb18f_sm.jpeg
  • 27249q_8dbb8f679ab8e51_sm.jpeg
  • 27249r_8dbb8f67bde562e_sm.jpeg
  • 27249s_8dbb8f67ded188d_sm.jpeg
  • 27249t_8dbb8f67feb0377_sm.jpeg

Bocken mäter 61cm hög.

Skylten har några skador, se bild.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK