27805 Diverse. Bl.a kryddburkar.

27805a_8dbcbe1dbe2e1a4_med.jpeg
  • 27805a_8dbcbe1dbe2e1a4_sm.jpeg
  • 27805b_8dbcbe1dee1fc51_sm.jpeg
  • 27805c_8dbcbe1e1c9089e_sm.jpeg
  • 27805d_8dbcbe1e4bf44a8_sm.jpeg
  • 27805e_8dbcbe1e7af919b_sm.jpeg
  • 27805f_8dbcbe1eaddb8ab_sm.jpeg
  • 27805g_8dbcbe1eddf882b_sm.jpeg
  • 27805h_8dbcbe1f0380a52_sm.jpeg
  • 27805i_8dbcbe1f27db098_sm.jpeg
  • 27805j_8dbcbe1f4cde0b7_sm.jpeg
  • 27805k_8dbcbe1f6e048e1_sm.jpeg
  • 27805l_8dbcbe1f90a4f89_sm.jpeg
  • 27805m_8dbcbe1fb0d3100_sm.jpeg
  • 27805n_8dbcbe1fda62c4b_sm.jpeg
  • 27805o_8dbcbe20045e742_sm.jpeg
  • 27805p_8dbcbe2037d42d4_sm.jpeg
  • 27805q_8dbcbe2061b4856_sm.jpeg
  • 27805r_8dbcbe2088ab2ea_sm.jpeg
  • 27805s_8dbcbe20b0565fd_sm.jpeg
  • 27805t_8dbcbe20d8bec2c_sm.jpeg
  • 27805u_8dbcbe21006683b_sm.jpeg
  • 27805v_8dbcbe2124c841d_sm.jpeg
  • 27805x_8dbcbe2149f48a0_sm.jpeg
  • 27805y_8dbcbe216a58afe_sm.jpeg
  • 27805z_8dbcbe218f6cf90_sm.jpeg
  • 27805A_8dbcbe21b97b22d_sm.jpeg
  • 27805B_8dbcbe21e2bcabf_sm.jpeg
  • 27805C_8dbcbe2208896b3_sm.jpeg
  • 27805D_8dbcbe22370a269_sm.jpeg
  • 27805E_8dbcbe22611f568_sm.jpeg

Kryddburkar i porslin är i sämre skick, nagg, sprickor, krackeleringar, missfärgningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK