28083 Diverse porslin. Bl.a Gustavsberg m.m.

28083a_8dbd4677f4c3879_med.jpeg
  • 28083a_8dbd4677f4c3879_sm.jpeg
  • 28083b_8dbd46782681451_sm.jpeg
  • 28083c_8dbd4678479c627_sm.jpeg
  • 28083d_8dbd467866cccb7_sm.jpeg
  • 28083e_8dbd4678802ce3d_sm.jpeg
  • 28083f_8dbd46789d0ba7f_sm.jpeg
  • 28083g_8dbd4678b8003dc_sm.jpeg
  • 28083h_8dbd4678d3f0672_sm.jpeg
  • 28083i_8dbd4678edde8df_sm.jpeg
  • 28083j_8dbd467908d6354_sm.jpeg
  • 28083k_8dbd467922f48c9_sm.jpeg
  • 28083l_8dbd46793b66f22_sm.jpeg
  • 28083m_8dbd467956d3d2b_sm.jpeg
  • 28083n_8dbd46796de5f5f_sm.jpeg
  • 28083o_8dbd467987480a8_sm.jpeg
  • 28083p_8dbd4679a210514_sm.jpeg
  • 28083q_8dbd4679b6d752f_sm.jpeg
  • 28083r_8dbd4679cc3bc9c_sm.jpeg
  • 28083s_8dbd4679e4589e3_sm.jpeg
  • 28083t_8dbd4679fd01780_sm.jpeg
  • 28083u_8dbd467a164b671_sm.jpeg

Bruksslitage, krackeleringar, missfärgningar.

Något nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK