28097 Orientaliska möbler. 3 Karmstolar, "Horse shoe lounge chair", James Mont stil & Bord med pärlemo, 1900 talet.

28097a_8dbd5554bd48edf_med.jpeg
  • 28097a_8dbd5554bd48edf_sm.jpeg
  • 28097b_8dbd5554d08c8d8_sm.jpeg
  • 28097c_8dbd5554e4f31c4_sm.jpeg
  • 28097d_8dbd5554ffa0185_sm.jpeg
  • 28097e_8dbd555514d812c_sm.jpeg
  • 28097f_8dbd555525e8afc_sm.jpeg
  • 28097g_8dbd555538a654f_sm.jpeg
  • 28097h_8dbd55554aa1e49_sm.jpeg
  • 28097i_8dbd55556b9fb75_sm.jpeg
  • 28097j_8dbd5555918c9ce_sm.jpeg
  • 28097k_8dbd5555b7d2678_sm.jpeg
  • 28097l_8dbd5555d0dbce4_sm.jpeg
  • 28097m_8dbd5555ec5553d_sm.jpeg
  • 28097n_8dbd555614d9c2b_sm.jpeg
  • 28097o_8dbd55563763fc1_sm.jpeg
  • 28097p_8dbd55565935a89_sm.jpeg
  • 28097q_8dbd55567c52c6b_sm.jpeg

Stolar mäter ca: 73cm höga, 74cm breda & 39cm i sitthöjd.

Bord mäter ca: 56cm högt & 56x122cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, färgbortfall.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK