28098 5 Pallar & vedställ, samtida.

28098a_8dbd555b2da2643_med.jpeg
  • 28098a_8dbd555b2da2643_sm.jpeg
  • 28098b_8dbd555b475de7c_sm.jpeg
  • 28098c_8dbd555b68b3199_sm.jpeg
  • 28098d_8dbd555b8913ffc_sm.jpeg

Pallar mäter ca: 45cm höga & 35cm i diam.

Vedställ mäter ca: 80cm hög.

Bruksslitage på pallar, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK