28189 Soffa. Rokoko-stil.

28189a_8dbd7d8d42f2f18_med.jpeg
  • 28189a_8dbd7d8d42f2f18_sm.jpeg
  • 28189b_8dbd7d8d6282dcc_sm.jpeg
  • 28189c_8dbd7d8d83eb0ea_sm.jpeg
  • 28189d_8dbd7d8d9f95ffc_sm.jpeg
  • 28189e_8dbd7d8dc1d91ec_sm.jpeg
  • 28189f_8dbd7d8ddd1522d_sm.jpeg
  • 28189g_8dbd7d8df8ba33d_sm.jpeg
  • 28189h_8dbd7d8e0eab5f2_sm.jpeg
  • 28189i_8dbd7d8e2190e49_sm.jpeg

Mäter ca: 113cm hög, 155cm bred & 52cm i sitthöjd.

Fanerskador på ena kortsidan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK