28245 Diverse porslin & keramik. Bl.a Gustavsberg, Rörstrand, Karlskrona m.m.

28245a_8dbdae35318ebe4_med.jpeg
  • 28245a_8dbdae35318ebe4_sm.jpeg
  • 28245b_8dbdae356ddb2a6_sm.jpeg
  • 28245c_8dbdae35a11b30c_sm.jpeg
  • 28245d_8dbdae35cf8d694_sm.jpeg
  • 28245e_8dbdae35ffb7dac_sm.jpeg
  • 28245f_8dbdae3623f9a02_sm.jpeg
  • 28245g_8dbdae364e6b48e_sm.jpeg
  • 28245h_8dbdae36777f2a8_sm.jpeg
  • 28245i_8dbdae369f8597d_sm.jpeg
  • 28245j_8dbdae36c412312_sm.jpeg
  • 28245k_8dbdae36e79a397_sm.jpeg

Bruksslitage.

Något mindre nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK