28270 3 Stolar. Smithco Line, Odense.

28270a_8dbdd3393b511d6_med.jpeg
  • 28270a_8dbdd3393b511d6_sm.jpeg
  • 28270b_8dbdd3396517438_sm.jpeg
  • 28270c_8dbdd3398c92a93_sm.jpeg
  • 28270d_8dbdd339a5bca5f_sm.jpeg
  • 28270e_8dbdd339b4b56a5_sm.jpeg
  • 28270f_8dbdd339d2941aa_sm.jpeg

Mäter ca: 86cm höga, 49cm breda & 47cm i sitthöjd.

Ringa slitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK