28306 Vägghylla. String-stil, 3 hyllplan.

28306a_8dbdd4351cb4eaa_med.jpeg
  • 28306a_8dbdd4351cb4eaa_sm.jpeg
  • 28306b_8dbdd4353a482eb_sm.jpeg
  • 28306c_8dbdd43554923de_sm.jpeg
  • 28306d_8dbdd4357fe9662_sm.jpeg
  • 28306e_8dbdd435ae5cf46_sm.jpeg
  • 28306f_8dbdd435d72b459_sm.jpeg
  • 28306g_8dbdd43607cde40_sm.jpeg

Hyllplan mäter ca: 20x78cm.

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall på gavlar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK