29001 6 Stolar. Skandiform, metall & trä.

29001a_8dbed1bb272fcd0_med.jpeg
  • 29001a_8dbed1bb272fcd0_sm.jpeg
  • 29001b_8dbed1bb37201d1_sm.jpeg
  • 29001c_8dbed1bb4da08b0_sm.jpeg
  • 29001d_8dbed1bb5da30fa_sm.jpeg

4 Svarta, 1 blå & en röd.

Mäter ca: 82cm höga, 40cm breda & 46cm i sitthöjd,

Bruksslitage, färgbortfall, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK