29465 Matgrupp. Gustaviansk stil. 4+2 Stolar, bord & 4 iläggsskivor.

29465a_8dbfcbe3655d8f6_med.jpeg
  • 29465a_8dbfcbe3655d8f6_sm.jpeg
  • 29465b_8dbfcbe3743eb95_sm.jpeg
  • 29465c_8dbfcbe39f4dca4_sm.jpeg
  • 29465d_8dbfcbe3bac66c7_sm.jpeg
  • 29465e_8dbfcbe3da31b8b_sm.jpeg
  • 29465f_8dbfcbe40b36ad8_sm.jpeg
  • 29465g_8dbfcbe43e9198c_sm.jpeg
  • 29465h_8dbfcbe464a3784_sm.jpeg
  • 29465i_8dbfcbe485ead7f_sm.jpeg
  • 29465j_8dbfcbe4a68b74a_sm.jpeg
  • 29465k_8dbfcbe4bfc7232_sm.jpeg
  • 29465l_8dbfcbe4d0fc8bc_sm.jpeg
  • 29465m_8dbfcbe4e48c6da_sm.jpeg
  • 29465n_8dbfcbe50010021_sm.jpeg
  • 29465o_8dbfcbe52438e8d_sm.jpeg
  • 29465p_8dbfcbe54fab84a_sm.jpeg
  • 29465q_8dbfcbe569642c1_sm.jpeg
  • 29465r_8dbfcbe58673d64_sm.jpeg

Bord mäter ca: 74cm högt & 120cm i diam.

Iläggskivor mäter: 2st 60cm, 39,5cm & 20cm.

Stolar mäter ca: 91cm höga.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, en stol har stoppningen släppt på undersidan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK