29525 17 delar Ostindia. Rörstrand.

29525a_8dc007593995e3c_med.jpeg
  • 29525a_8dc007593995e3c_sm.jpeg
  • 29525b_8dc0075961257a3_sm.jpeg
  • 29525c_8dc0075985be2ef_sm.jpeg
  • 29525d_8dc00759a827db1_sm.jpeg
  • 29525e_8dc00759c9bd52b_sm.jpeg
  • 29525f_8dc00759ec4b436_sm.jpeg
  • 29525g_8dc0075a0c7a4bb_sm.jpeg
  • 29525h_8dc0075a3046b86_sm.jpeg
  • 29525i_8dc0075a4feda06_sm.jpeg
  • 29525j_8dc0075a6dc1542_sm.jpeg
  • 29525k_8dc0075a8d12dfa_sm.jpeg

Största mäter ca: 24,5cm i diam.

Bruksslitage, bestickrepor, fläckar, färgbortfall, samt något glasyrnagg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK