29624 Soffbord. Butlers Tray stil.

29624a_8dc02f5f0951d8a_med.jpeg
  • 29624a_8dc02f5f0951d8a_sm.jpeg
  • 29624b_8dc02f5f1dc1335_sm.jpeg
  • 29624c_8dc02f5f41b2975_sm.jpeg
  • 29624d_8dc02f5f70561e0_sm.jpeg
  • 29624e_8dc02f5f97a2528_sm.jpeg
  • 29624f_8dc02f5fbe5e3f5_sm.jpeg
  • 29624g_8dc02f5fe71cf24_sm.jpeg
  • 29624h_8dc02f60121a661_sm.jpeg
  • 29624i_8dc02f6041977fa_sm.jpeg
  • 29624j_8dc02f605d2b805_sm.jpeg
  • 29624k_8dc02f6070c92d3_sm.jpeg
  • 29624l_8dc02f608bec6c8_sm.jpeg
  • 29624m_8dc02f60a3ea94a_sm.jpeg
  • 29624n_8dc02f60b6bad90_sm.jpeg

Mäter ca: 54,5cm hög & 90x136cm.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK