29776 2 Äldre stolar. Renoveringsobjekt.

29776a_8dc0c6fab994f2b_med.jpeg
  • 29776a_8dc0c6fab994f2b_sm.jpeg
  • 29776b_8dc0c6fad79cb98_sm.jpeg
  • 29776c_8dc0c6fafa33ffd_sm.jpeg
  • 29776d_8dc0c6fb1b0231b_sm.jpeg
  • 29776e_8dc0c6fb3ad2f1d_sm.jpeg
  • 29776f_8dc0c6fb5fed41e_sm.jpeg
  • 29776g_8dc0c6fb882b522_sm.jpeg
  • 29776h_8dc0c6fba6fd9b2_sm.jpeg

Mäter ca: 87cm höga, 47cm breda & 44cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, fläckigt & missfärgat tyg.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK