29977 Diverse gjutjärnsgrytor & formar. Bl.a Husqvarna & Kockums.

29977a_8dc168fadc98506_med.jpeg
  • 29977a_8dc168fadc98506_sm.jpeg
  • 29977b_8dc168fae71ba90_sm.jpeg
  • 29977c_8dc168faf89552d_sm.jpeg
  • 29977d_8dc168fb068005a_sm.jpeg
  • 29977e_8dc168fb11e23c0_sm.jpeg
  • 29977f_8dc168fb2511f23_sm.jpeg
  • 29977g_8dc168fb41d3eec_sm.jpeg
  • 29977h_8dc168fb61d9bd5_sm.jpeg
  • 29977i_8dc168fb777190f_sm.jpeg
  • 29977j_8dc168fb869d3eb_sm.jpeg
  • 29977k_8dc168fb9efdf4d_sm.jpeg
  • 29977l_8dc168fba918a53_sm.jpeg
  • 29977m_8dc168fbb95a83b_sm.jpeg
  • 29977n_8dc168fbd0e8dac_sm.jpeg
  • 29977o_8dc168fbe09909e_sm.jpeg
  • 29977p_8dc168fbf8e79a0_sm.jpeg
  • 29977q_8dc168fc0e5a83a_sm.jpeg
  • 29977r_8dc168fc2cffddb_sm.jpeg

Största mäter 18cm hög utan lock & 39cm i diam.

Bruksslitage, emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK