29990 Skåp, låg byrå & litet bord.

29990a_8dc1767c40e3403_med.jpeg
  • 29990a_8dc1767c40e3403_sm.jpeg
  • 29990b_8dc1767c643d6e6_sm.jpeg
  • 29990c_8dc1767c8319ad7_sm.jpeg
  • 29990d_8dc1767ca96aafb_sm.jpeg
  • 29990e_8dc1767cda7c68a_sm.jpeg
  • 29990f_8dc1767cfd7d251_sm.jpeg
  • 29990g_8dc1767d1df8101_sm.jpeg
  • 29990h_8dc1767d4360578_sm.jpeg
  • 29990i_8dc1767d6a06dfe_sm.jpeg
  • 29990j_8dc1767d85cd3e8_sm.jpeg
  • 29990k_8dc1767d943e05a_sm.jpeg

Skåp mäter ca: 85cm högt & 38x72cm.

Byrå mäter ca: 50cm hög & 39x64cm.

Bord mäter ca: 38cm högt & 33x44cm.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, skav.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK