30026 Diverse kockums.

30026a_8dc18e13888e432_med.jpeg
  • 30026a_8dc18e13888e432_sm.jpeg
  • 30026b_8dc18e139908399_sm.jpeg
  • 30026c_8dc18e13aa8682e_sm.jpeg
  • 30026d_8dc18e13c49e9ad_sm.jpeg
  • 30026e_8dc18e13d4eee07_sm.jpeg
  • 30026f_8dc18e13fae49f6_sm.jpeg
  • 30026g_8dc18e141bc327a_sm.jpeg
  • 30026h_8dc18e143d136a1_sm.jpeg
  • 30026i_8dc18e1459b68cf_sm.jpeg
  • 30026j_8dc18e14794c12e_sm.jpeg
  • 30026k_8dc18e1496a994a_sm.jpeg
  • 30026l_8dc18e14bf3f5b8_sm.jpeg
  • 30026m_8dc18e14e109d72_sm.jpeg
  • 30026n_8dc18e14fdec68a_sm.jpeg
  • 30026o_8dc18e151cc3992_sm.jpeg
  • 30026p_8dc18e15390e4db_sm.jpeg
  • 30026q_8dc18e15533e648_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 24cm.

Bruksslitage, emaljskador.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK