30090 Äldre matgrupp. Ek, Bord & 4 stolar. 1900 talet.

30090a_8dc1c302b15480d_med.jpeg
  • 30090a_8dc1c302b15480d_sm.jpeg
  • 30090b_8dc1c302bd80427_sm.jpeg
  • 30090c_8dc1c302ca94efd_sm.jpeg
  • 30090d_8dc1c302d5da5c7_sm.jpeg
  • 30090e_8dc1c302e920296_sm.jpeg
  • 30090f_8dc1c302f82a941_sm.jpeg
  • 30090g_8dc1c303130564d_sm.jpeg
  • 30090h_8dc1c3032eeafc9_sm.jpeg
  • 30090i_8dc1c3034b881f7_sm.jpeg
  • 30090j_8dc1c3036676487_sm.jpeg
  • 30090k_8dc1c30383e3d5c_sm.jpeg
  • 30090l_8dc1c3039939722_sm.jpeg
  • 30090m_8dc1c303a65e1f9_sm.jpeg
  • 30090n_8dc1c303b368655_sm.jpeg

Bord mäter ca: 73cm högt & 84,5x154,5-254,5cm.

Stolar mäter ca: 98cm höga, 48cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, lejontassarna på bordet är limmade, repor, märken.

Odör, rökdoft.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK