30090 Äldre matgrupp. Ek, Bord & 4 stolar. 1900 talet.
Bord mäter ca: 73cm högt & 84,5x154,5-254,5cm.
Stolar mäter ca: 98cm höga, 48cm breda & 45cm i sitthöjd.
Bruksslitage, lejontassarna på bordet är limmade, repor, märken.
Odör, rökdoft.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |