30273 Skåp/hylla med vitrin. Engelsk stil, 1900 talet.

30273a_8dc2241ee5b10f3_med.jpeg
  • 30273a_8dc2241ee5b10f3_sm.jpeg
  • 30273b_8dc2241f08473e2_sm.jpeg
  • 30273c_8dc2241f330c4c3_sm.jpeg
  • 30273d_8dc2241f611fddf_sm.jpeg
  • 30273e_8dc2241f7b44b7f_sm.jpeg
  • 30273f_8dc2241f9386436_sm.jpeg
  • 30273g_8dc2241fb9287b2_sm.jpeg
  • 30273h_8dc2241fdf142a7_sm.jpeg
  • 30273i_8dc2242004b6b51_sm.jpeg
  • 30273j_8dc224202bbab5f_sm.jpeg
  • 30273k_8dc22420500e191_sm.jpeg
  • 30273l_8dc2242070bded7_sm.jpeg
  • 30273m_8dc2242094a2e81_sm.jpeg
  • 30273n_8dc22420b5dac86_sm.jpeg
  • 30273o_8dc22420d5c957b_sm.jpeg
  • 30273p_8dc22420fb707a0_sm.jpeg
  • 30273q_8dc224211fd32c6_sm.jpeg

Mäter ca: 199cm högt & 39x143cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav, saknas ett handtag på ena kortsidan.

2 Sektioner.

1 Nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK