30374 Diverse. Bl.a äldre jultallrikar Aluminia m.m.

30374a_8dc26fb6bf5d350_med.jpeg
  • 30374a_8dc26fb6bf5d350_sm.jpeg
  • 30374b_8dc26fb6d09773d_sm.jpeg
  • 30374c_8dc26fb6edb5523_sm.jpeg
  • 30374d_8dc26fb71148cc6_sm.jpeg
  • 30374e_8dc26fb7317851b_sm.jpeg
  • 30374f_8dc26fb752044ad_sm.jpeg
  • 30374g_8dc26fb772b5db1_sm.jpeg
  • 30374h_8dc26fb7938a6d2_sm.jpeg
  • 30374i_8dc26fb7b3e1d7c_sm.jpeg
  • 30374j_8dc26fb7d6f0e40_sm.jpeg
  • 30374k_8dc26fb7f835b65_sm.jpeg
  • 30374l_8dc26fb81751db7_sm.jpeg
  • 30374m_8dc26fb8357519e_sm.jpeg
  • 30374n_8dc26fb85fc72e1_sm.jpeg
  • 30374o_8dc26fb88b0228b_sm.jpeg
  • 30374p_8dc26fb8b4b328c_sm.jpeg
  • 30374q_8dc26fb8ce04c35_sm.jpeg
  • 30374r_8dc26fb8e1b6488_sm.jpeg
  • 30374s_8dc26fb901f2715_sm.jpeg
  • 30374t_8dc26fb924c592d_sm.jpeg
  • 30374u_8dc26fb9470c33f_sm.jpeg
  • 30374v_8dc26fb960d1590_sm.jpeg
  • 30374x_8dc26fb96dfb0aa_sm.jpeg
  • 30374y_8dc26fb9826453f_sm.jpeg

Bruksslitage.

Något enstaka nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK