30645 Ekbord & 6 stolar.

30645a_8dc308618eddca2_med.jpeg
  • 30645a_8dc308618eddca2_sm.jpeg
  • 30645b_8dc308619b70de4_sm.jpeg
  • 30645c_8dc30861a4b6bea_sm.jpeg
  • 30645d_8dc30861affcba2_sm.jpeg
  • 30645e_8dc30861ceaea48_sm.jpeg
  • 30645f_8dc30861ff9d193_sm.jpeg
  • 30645g_8dc3086235162be_sm.jpeg
  • 30645h_8dc308625d3f715_sm.jpeg
  • 30645i_8dc308627bfc292_sm.jpeg
  • 30645j_8dc30862a34ecce_sm.jpeg
  • 30645k_8dc30862c3eddf5_sm.jpeg
  • 30645l_8dc30862e4eab51_sm.jpeg
  • 30645m_8dc3086301066e2_sm.jpeg
  • 30645n_8dc308631d2126e_sm.jpeg
  • 30645o_8dc308633b11c1a_sm.jpeg
  • 30645p_8dc3086358f6ce1_sm.jpeg
  • 30645q_8dc308637702e9c_sm.jpeg
  • 30645r_8dc308639155089_sm.jpeg
  • 30645s_8dc30863a7f86ca_sm.jpeg
  • 30645t_8dc30863beadbde_sm.jpeg
  • 30645u_8dc30863da0b984_sm.jpeg

Bord mäter 75 cm högt & 100x180cm.

Bruksslitage, repor, skav, trasigt tyg, spricka i bordsskiva. (se bilder).

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK