30676 Byrå. Teak.

30676a_8dc3128c57ccdfe_med.jpeg
  • 30676a_8dc3128c57ccdfe_sm.jpeg
  • 30676b_8dc3128c7a6c326_sm.jpeg
  • 30676c_8dc3128c9bef380_sm.jpeg
  • 30676d_8dc3128cb5b2c76_sm.jpeg
  • 30676e_8dc3128cd0a889d_sm.jpeg
  • 30676f_8dc3128cf7ed3c8_sm.jpeg
  • 30676g_8dc3128d26215fc_sm.jpeg

Mäter ca: 70cm hög & 37x75cm.

Bruksslitage, Repor, Märken.

Översta lådan har fanerskador.

Saknas nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK