30917 Matbord, typ bockbord & 4 stolar, furu.

30917a_8dc36d66a91191e_med.jpeg
  • 30917a_8dc36d66a91191e_sm.jpeg
  • 30917b_8dc36d66bee4ed7_sm.jpeg
  • 30917c_8dc36d66def670c_sm.jpeg
  • 30917d_8dc36d66f5e46dd_sm.jpeg
  • 30917e_8dc36d670f62a5e_sm.jpeg
  • 30917f_8dc36d6732fa14d_sm.jpeg
  • 30917g_8dc36d674a34688_sm.jpeg
  • 30917h_8dc36d6761faa17_sm.jpeg
  • 30917i_8dc36d6782cae60_sm.jpeg
  • 30917j_8dc36d67a0ffa93_sm.jpeg
  • 30917k_8dc36d67bdfe97a_sm.jpeg
  • 30917l_8dc36d67d3969b3_sm.jpeg
  • 30917m_8dc36d67e66d0da_sm.jpeg
  • 30917n_8dc36d67febb26d_sm.jpeg

Bord mäter ca: 77cm högt & 89x153,5cm.

Bordsskivan mäter 6cm tjock.

Stolar mäter ca: 96cm höga, 44cm breda & 44cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, märken, tunn spricka i bord.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK