30955 Satsbord.

30955a_8dc38373fb481ba_med.jpeg
  • 30955a_8dc38373fb481ba_sm.jpeg
  • 30955b_8dc3837409b8921_sm.jpeg
  • 30955c_8dc38374163668f_sm.jpeg
  • 30955d_8dc383742d89df6_sm.jpeg
  • 30955e_8dc38374508fabd_sm.jpeg
  • 30955f_8dc3837469b6666_sm.jpeg

Största mäter 54cm hög & 37x52cm.

Bruksslitage, repor, skav, högsta bordet har en sprucken kakelplatta.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK