31290a_8dc44d7dd1f9016_med.jpeg
  • 31290a_8dc44d7dd1f9016_sm.jpeg
  • 31290b_8dc44d7ddca6168_sm.jpeg
  • 31290c_8dc44d7df2bc7ad_sm.jpeg
  • 31290d_8dc44d7e118fab7_sm.jpeg
  • 31290e_8dc44d7e2ee14b5_sm.jpeg
  • 31290f_8dc44d7e4d697f9_sm.jpeg
  • 31290g_8dc44d7e69f920e_sm.jpeg
  • 31290h_8dc44d7e8df5952_sm.jpeg
  • 31290i_8dc44d7eab3213d_sm.jpeg
  • 31290j_8dc44d7ec9a0acc_sm.jpeg
  • 31290k_8dc44d7ee7b4c3f_sm.jpeg

Största mäter ca: 33cm hög & 39cm i diam.

Bruksslitage, något mindre nagg förekommer.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK