31354 Förstärkare Arena & 2 högtalare.

31354a_8dc47f71328c9a9_med.jpeg
  • 31354a_8dc47f71328c9a9_sm.jpeg
  • 31354b_8dc47f71525c618_sm.jpeg
  • 31354c_8dc47f716d68243_sm.jpeg
  • 31354d_8dc47f7187aadee_sm.jpeg
  • 31354e_8dc47f71a554605_sm.jpeg
  • 31354f_8dc47f71c0d6b5d_sm.jpeg
  • 31354g_8dc47f71db864d9_sm.jpeg
  • 31354h_8dc47f71f4de9cd_sm.jpeg
  • 31354i_8dc47f7209e8800_sm.jpeg
  • 31354j_8dc47f721ec16f9_sm.jpeg

Ej funktionstestat.

Bruksslitage, repor, märken.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK