31374 Diverse.

31374a_8dc4807b264341e_med.jpeg
  • 31374a_8dc4807b264341e_sm.jpeg
  • 31374b_8dc4807b31e7484_sm.jpeg
  • 31374c_8dc4807b488f062_sm.jpeg
  • 31374d_8dc4807b671589d_sm.jpeg
  • 31374e_8dc4807b83e446b_sm.jpeg
  • 31374f_8dc4807ba3b1d19_sm.jpeg
  • 31374g_8dc4807bbf20f5c_sm.jpeg
  • 31374h_8dc4807bd3f0401_sm.jpeg
  • 31374i_8dc4807be48bf2e_sm.jpeg
  • 31374j_8dc4807c007a76f_sm.jpeg
  • 31374k_8dc4807c1b140de_sm.jpeg
  • 31374l_8dc4807c39da2f7_sm.jpeg
  • 31374m_8dc4807c55069c2_sm.jpeg

Funktion okänd.

Sittpuffen mäter ca: 37cm hög & 31cm i diam.

Slitage och bucklor på sittpuff

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK