31624 Sminkbord. Teak, Svenska möbelfabrikerna Bodafors, 1950-60 talet.

31624a_8dc53b555dfed1f_med.jpeg
  • 31624a_8dc53b555dfed1f_sm.jpeg
  • 31624b_8dc53b55979f045_sm.jpeg
  • 31624c_8dc53b55c750ab9_sm.jpeg
  • 31624d_8dc53b55e85f0ef_sm.jpeg
  • 31624e_8dc53b560ba47f5_sm.jpeg
  • 31624f_8dc53b5635f3993_sm.jpeg
  • 31624g_8dc53b56608ac71_sm.jpeg
  • 31624h_8dc53b568d9d59c_sm.jpeg
  • 31624i_8dc53b56c10f296_sm.jpeg

Mäter ca: 104cm hög med spegel & 40x90cm.

Bruksslitage, repor & mindre avslag på ena bakre hörnet.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK