31868 Matservis. Linköpings porslinsfabrik, 68 delar, förgylld kantdekor.

31868a_8dc5ae2a5d3f134_med.jpeg
  • 31868a_8dc5ae2a5d3f134_sm.jpeg
  • 31868b_8dc5ae2a6a8acf2_sm.jpeg
  • 31868c_8dc5ae2a862aa81_sm.jpeg
  • 31868d_8dc5ae2aa413d51_sm.jpeg
  • 31868e_8dc5ae2ac70287d_sm.jpeg
  • 31868f_8dc5ae2aee92122_sm.jpeg
  • 31868g_8dc5ae2b11ae6bc_sm.jpeg
  • 31868h_8dc5ae2b278006e_sm.jpeg
  • 31868i_8dc5ae2b31d82e9_sm.jpeg
  • 31868j_8dc5ae2b41ea082_sm.jpeg
  • 31868k_8dc5ae2b58d6a4d_sm.jpeg
  • 31868l_8dc5ae2b6f561f0_sm.jpeg
  • 31868m_8dc5ae2b90944ce_sm.jpeg
  • 31868n_8dc5ae2bafc29d5_sm.jpeg
  • 31868o_8dc5ae2bce3d200_sm.jpeg
  • 31868p_8dc5ae2beff4799_sm.jpeg
  • 31868q_8dc5ae2c1163c19_sm.jpeg
  • 31868r_8dc5ae2c3216acc_sm.jpeg
  • 31868s_8dc5ae2c53eab18_sm.jpeg
  • 31868t_8dc5ae2c785e901_sm.jpeg
  • 31868u_8dc5ae2c9be47d6_sm.jpeg
  • 31868v_8dc5ae2cbefcdd0_sm.jpeg
  • 31868x_8dc5ae2ce39ae6c_sm.jpeg
  • 31868y_8dc5ae2d07b9ea1_sm.jpeg
  • 31868z_8dc5ae2d2d1cd6a_sm.jpeg
  • 31868A_8dc5ae2d4f44dea_sm.jpeg
  • 31868B_8dc5ae2d725703e_sm.jpeg
  • 31868C_8dc5ae2d93fd518_sm.jpeg
  • 31868D_8dc5ae2db4fbf0e_sm.jpeg
  • 31868E_8dc5ae2dcebd575_sm.jpeg
  • 31868F_8dc5ae2dddf15df_sm.jpeg

Ringa slitage, smutsigt.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK