32009 Assietter. Villeroy & Boch, Iittala & Upsala Ekeby.

32009a_8dc5f991966f6e2_med.jpeg
  • 32009a_8dc5f991966f6e2_sm.jpeg
  • 32009b_8dc5f991aded71d_sm.jpeg
  • 32009c_8dc5f991c1a9980_sm.jpeg
  • 32009d_8dc5f991e0997bc_sm.jpeg
  • 32009e_8dc5f99201be30e_sm.jpeg
  • 32009f_8dc5f99220ac3c1_sm.jpeg
  • 32009g_8dc5f9923a28885_sm.jpeg
  • 32009h_8dc5f9925b78f2a_sm.jpeg
  • 32009i_8dc5f99277913b8_sm.jpeg
  • 32009j_8dc5f992928d06d_sm.jpeg
  • 32009k_8dc5f992ab980b7_sm.jpeg
  • 32009l_8dc5f992ce20a34_sm.jpeg
  • 32009m_8dc5f992eb70037_sm.jpeg
  • 32009n_8dc5f993055453a_sm.jpeg

Mäter ca: 20-21cm i diam.

Bruksskick.

Något enstaka mindre nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK