32037 Diverse porslin. Bl.a Rörstrand, Gustavsberg m.m.

32037a_8dc6049b0301081_med.jpeg
  • 32037a_8dc6049b0301081_sm.jpeg
  • 32037b_8dc6049b298cba7_sm.jpeg
  • 32037c_8dc6049b411b946_sm.jpeg
  • 32037d_8dc6049b537bfe0_sm.jpeg
  • 32037e_8dc6049b6b68342_sm.jpeg
  • 32037f_8dc6049b78905e6_sm.jpeg
  • 32037g_8dc6049b8f2a7a8_sm.jpeg
  • 32037h_8dc6049bb7be286_sm.jpeg
  • 32037i_8dc6049be026ba1_sm.jpeg
  • 32037j_8dc6049c00e4e16_sm.jpeg
  • 32037k_8dc6049c2352bb1_sm.jpeg
  • 32037l_8dc6049c45df164_sm.jpeg
  • 32037m_8dc6049c66d8890_sm.jpeg
  • 32037n_8dc6049c86e8074_sm.jpeg
  • 32037o_8dc6049ca595aed_sm.jpeg
  • 32037p_8dc6049cbe7ec7e_sm.jpeg
  • 32037q_8dc6049ce1a6f21_sm.jpeg
  • 32037r_8dc6049cffffe65_sm.jpeg
  • 32037s_8dc6049d2699279_sm.jpeg
  • 32037t_8dc6049d48e05da_sm.jpeg
  • 32037u_8dc6049d6d0bb4d_sm.jpeg
  • 32037v_8dc6049d8fdb1f1_sm.jpeg
  • 32037x_8dc6049daf4bf63_sm.jpeg
  • 32037y_8dc6049dc8b1fa9_sm.jpeg

Uppläggningsfat mäter ca: 35x47cm.

Bruksslitage, något nagg kan förekomma.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK