32155 Vitrinskåp. Viktorianskt, omkring sekelskiftet 1900, renoveringsobjekt.

32155a_8dc676e40e64744_med.jpeg
  • 32155a_8dc676e40e64744_sm.jpeg
  • 32155b_8dc676e42d51175_sm.jpeg
  • 32155c_8dc676e449291f0_sm.jpeg
  • 32155d_8dc676e47086bac_sm.jpeg
  • 32155e_8dc676e48b5b8f4_sm.jpeg
  • 32155f_8dc676e4a443ab6_sm.jpeg
  • 32155g_8dc676e4c5ba00a_sm.jpeg
  • 32155h_8dc676e4e5237e1_sm.jpeg
  • 32155i_8dc676e504866fd_sm.jpeg
  • 32155j_8dc676e5245f9ce_sm.jpeg
  • 32155k_8dc676e53cf8ea2_sm.jpeg
  • 32155l_8dc676e5490455a_sm.jpeg
  • 32155m_8dc676e56088c94_sm.jpeg
  • 32155n_8dc676e5855e732_sm.jpeg

Mäter ca: 203cm högt & 42x122cm.

2 Delat.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar, saknas en ruta på ena kortsidan, spröjslister saknas på 3 dörrar, ligger några lösa spröjs i ena lådan, men inte alla.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK