32325 Soffbord. Skiva i teak, fyrdelad centralfot i vitmetall, 1960-talet.

32325a_8dc6e909626d830_med.jpeg
  • 32325a_8dc6e909626d830_sm.jpeg
  • 32325b_8dc6e9097703ca0_sm.jpeg
  • 32325c_8dc6e9099bba2eb_sm.jpeg
  • 32325d_8dc6e909c80aa40_sm.jpeg

Mäter ca: 51cm högt & 80cm i diam.

Bruksslitage, repor, märken, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK