32488 Diverse krukor.

32488a_8dc71c2c934041c_med.jpeg
  • 32488a_8dc71c2c934041c_sm.jpeg
  • 32488b_8dc71c2cb861e7f_sm.jpeg
  • 32488c_8dc71c2ce904692_sm.jpeg
  • 32488d_8dc71c2d1720755_sm.jpeg
  • 32488e_8dc71c2d3961cea_sm.jpeg
  • 32488f_8dc71c2d673a3e4_sm.jpeg
  • 32488g_8dc71c2d8f42d2b_sm.jpeg
  • 32488h_8dc71c2db3979e5_sm.jpeg
  • 32488i_8dc71c2dd2e9988_sm.jpeg
  • 32488j_8dc71c2dec79836_sm.jpeg
  • 32488k_8dc71c2e0aa4870_sm.jpeg
  • 32488l_8dc71c2e2c2c86a_sm.jpeg
  • 32488m_8dc71c2e4ee22f1_sm.jpeg
  • 32488n_8dc71c2e73ab474_sm.jpeg

Högsta mäter ca: 22cm.

Bruksslitage.

Hundkrukan har krackeleringar.

Elefant har ett nagg i krukan.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK