32555 CHRISTINA PRAESTGAARD. Vas, Keramik, "Pampas vilda hästar", Signerad CP, Rosa Ljung.

32555a_8dc73f02e6db522_med.jpeg
  • 32555a_8dc73f02e6db522_sm.jpeg
  • 32555b_8dc73f0327a2055_sm.jpeg
  • 32555c_8dc73f036ad5512_sm.jpeg
  • 32555d_8dc73f03967f016_sm.jpeg
  • 32555e_8dc73f03b2d02d9_sm.jpeg
  • 32555f_8dc73f03dba2b35_sm.jpeg
  • 32555g_8dc73f04029d752_sm.jpeg

Mäter ca: 24cm hög & 5,5*8cm.

Har ett nagg på nederkant.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK