32587 Kruka. Majolika.

32587a_8dc740e05eea26a_med.jpeg
  • 32587a_8dc740e05eea26a_sm.jpeg
  • 32587b_8dc740e08e355df_sm.jpeg
  • 32587c_8dc740e0b014613_sm.jpeg
  • 32587d_8dc740e0d19541b_sm.jpeg
  • 32587e_8dc740e0ee269c5_sm.jpeg
  • 32587f_8dc740e10cf0c1e_sm.jpeg
  • 32587g_8dc740e12a84278_sm.jpeg
  • 32587h_8dc740e14aae448_sm.jpeg
  • 32587i_8dc740e16b570d2_sm.jpeg
  • 32587j_8dc740e188ebf17_sm.jpeg

Mäter ca: 16,5cm hög & 20cm i diam.

Bruksslitage, färgbortfall, krackeleringar samt missfärgningar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK