33322 Byrå. Nyrenässans, 1800-talet.

33322a_8dc91239c05605e_med.jpeg
  • 33322a_8dc91239c05605e_sm.jpeg
  • 33322b_8dc91239fa3d4b4_sm.jpeg
  • 33322c_8dc9123a3068d61_sm.jpeg
  • 33322d_8dc9123a5e3c5ff_sm.jpeg
  • 33322e_8dc9123a8121480_sm.jpeg
  • 33322f_8dc9123aa5e93d0_sm.jpeg
  • 33322g_8dc9123aca086ca_sm.jpeg
  • 33322h_8dc9123af5b4d56_sm.jpeg
  • 33322i_8dc9123b157647d_sm.jpeg

Mäter ca: 113cm hög & 40x81cm.

Bruksslitage, repor, märken, skav, en låda saknar beslag.

En nyckel.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK