33332 Te-servisdelar. "Louise", Gefle, Arthur Percy.

33332a_8dc9136a65be07f_med.jpeg
  • 33332a_8dc9136a65be07f_sm.jpeg
  • 33332b_8dc9136a8458341_sm.jpeg
  • 33332c_8dc9136aac203f3_sm.jpeg
  • 33332d_8dc9136ad2a8505_sm.jpeg
  • 33332e_8dc9136aefdfec7_sm.jpeg
  • 33332f_8dc9136b0e2c147_sm.jpeg
  • 33332g_8dc9136b2c4ebc5_sm.jpeg
  • 33332h_8dc9136b49926fc_sm.jpeg
  • 33332i_8dc9136b6a3e9f4_sm.jpeg
  • 33332j_8dc9136b895d02d_sm.jpeg
  • 33332k_8dc9136ba87bba8_sm.jpeg
  • 33332l_8dc9136bc61b8a1_sm.jpeg
  • 33332m_8dc9136be278cbb_sm.jpeg
  • 33332n_8dc9136bfd5f736_sm.jpeg
  • 33332o_8dc9136c1d4dac0_sm.jpeg
  • 33332p_8dc9136c3c1bfa4_sm.jpeg
  • 33332q_8dc9136c5c271cc_sm.jpeg
  • 33332r_8dc9136c7762e1d_sm.jpeg
  • 33332s_8dc9136c9456690_sm.jpeg
  • 33332t_8dc9136cb430c49_sm.jpeg

Krackeleringar, missfärgningar.

Tillverknings miss på ett fat & en kopp.

Nagg på hällpipen.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK