33368 Stolar. Ett par, 1800/1900-talet.

33368a_8dc91dbf972665c_med.jpeg
  • 33368a_8dc91dbf972665c_sm.jpeg
  • 33368b_8dc91dbfc9a5bdd_sm.jpeg
  • 33368c_8dc91dbffd75849_sm.jpeg
  • 33368d_8dc91dc024de995_sm.jpeg
  • 33368e_8dc91dc05374347_sm.jpeg
  • 33368f_8dc91dc07b8188b_sm.jpeg

Mäter ca: 84cm höga, 46cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, märken, en stol är lite skranglig.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK