33586 Diverse glas. Bl.a Kosta Boda "Fanfar" av Kjell Engman m.m.

33586a_8dc99919ba01c39_med.jpeg
  • 33586a_8dc99919ba01c39_sm.jpeg
  • 33586b_8dc99919d36e619_sm.jpeg
  • 33586c_8dc99919ebb069c_sm.jpeg
  • 33586d_8dc9991a02752e2_sm.jpeg
  • 33586e_8dc9991a1989ec1_sm.jpeg
  • 33586f_8dc9991a32bbf32_sm.jpeg
  • 33586g_8dc9991a48d4f87_sm.jpeg
  • 33586h_8dc9991a5e24c5b_sm.jpeg
  • 33586i_8dc9991a79db5fc_sm.jpeg
  • 33586j_8dc9991a9112d8b_sm.jpeg

Nagg på en ljusstake fanfar.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK