33828 SUXANNE ÖHLÉN. ´´Claire de lune´´ , Rörstrand, 11 Kaffekoppar, 12 kaffefat & 12 assietter.

33828a_8dc9c301b208f31_med.jpeg
  • 33828a_8dc9c301b208f31_sm.jpeg
  • 33828b_8dc9c301b62a43c_sm.jpeg
  • 33828c_8dc9c301ba90113_sm.jpeg
  • 33828d_8dc9c301bf02463_sm.jpeg
  • 33828e_8dc9c301c2cbd71_sm.jpeg

Är i gott bruksskick.

En kopp har mindre nagg på kanten.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK