33895 2 Kaffekoppar med fat, 3 Assietter & 1 skål. "Blå Blomster", Royal Copenhagen, 1a & 2a Sortering.

33895a_8dc9f22c5c36752_med.jpeg
  • 33895a_8dc9f22c5c36752_sm.jpeg
  • 33895b_8dc9f22c71ae733_sm.jpeg
  • 33895c_8dc9f22c82b4f06_sm.jpeg
  • 33895d_8dc9f22c95bac01_sm.jpeg
  • 33895e_8dc9f22ca84f97b_sm.jpeg
  • 33895f_8dc9f22cbe721db_sm.jpeg
  • 33895g_8dc9f22cd63e96a_sm.jpeg
  • 33895h_8dc9f22cebe9728_sm.jpeg
  • 33895i_8dc9f22d02ac4e0_sm.jpeg
  • 33895j_8dc9f22d1815983_sm.jpeg

Bruksslitage.

Nagg på 1 Assiett.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK