33985 KARMSTOLAR. 5 Stycken, "Pigalle", Pierrangelo Varamia för Xo, Italy, 1990.

33985a_8dca192b05eb908_med.jpeg
  • 33985a_8dca192b05eb908_sm.jpeg
  • 33985b_8dca192b25438a2_sm.jpeg
  • 33985c_8dca192b477e572_sm.jpeg
  • 33985d_8dca192b68f6aa4_sm.jpeg
  • 33985e_8dca192b91d481f_sm.jpeg
  • 33985f_8dca192bc2e90b4_sm.jpeg
  • 33985g_8dca192bea90a05_sm.jpeg
  • 33985h_8dca192c0ef21ea_sm.jpeg
  • 33985i_8dca192c29390c5_sm.jpeg
  • 33985j_8dca192c437b986_sm.jpeg

Mäter ca: 83cm höga, 50cm breda & 45cm i sitthöjd.

Bruksslitage, repor, skav, slitet & fläckigt tyg på samtliga stolar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK