34003 Diverse. Bl.a Marmeladburkar Svenskt tenn, Artiform teak m.m.

34003a_8dca263cb392982_med.jpeg
  • 34003a_8dca263cb392982_sm.jpeg
  • 34003b_8dca263cc59dc76_sm.jpeg
  • 34003c_8dca263cde943b9_sm.jpeg
  • 34003d_8dca263d0279108_sm.jpeg
  • 34003e_8dca263d1f3ec6f_sm.jpeg
  • 34003f_8dca263d44ab780_sm.jpeg
  • 34003g_8dca263d6793db4_sm.jpeg
  • 34003h_8dca263d8be5999_sm.jpeg
  • 34003i_8dca263dadc5d06_sm.jpeg
  • 34003j_8dca263dc954a83_sm.jpeg
  • 34003k_8dca263de9635cc_sm.jpeg
  • 34003l_8dca263e059439c_sm.jpeg
  • 34003m_8dca263e20c2422_sm.jpeg
  • 34003n_8dca263e3aa2258_sm.jpeg
  • 34003o_8dca263e5afc4b1_sm.jpeg
  • 34003p_8dca263e7a238db_sm.jpeg
  • 34003q_8dca263e96f5965_sm.jpeg
  • 34003r_8dca263eb2e93f8_sm.jpeg
  • 34003s_8dca263ece156dd_sm.jpeg
  • 34003t_8dca263ee667fbb_sm.jpeg
  • 34003u_8dca263f00a9096_sm.jpeg
  • 34003v_8dca263f1d2ba5f_sm.jpeg
  • 34003x_8dca263f39e9549_sm.jpeg
  • 34003y_8dca263f5419e95_sm.jpeg
  • 34003z_8dca263f71032f6_sm.jpeg
  • 34003A_8dca263f9054fb3_sm.jpeg
  • 34003B_8dca263fb0c3d8d_sm.jpeg
  • 34003C_8dca263fce81318_sm.jpeg
  • 34003D_8dca263fe9e0c59_sm.jpeg
  • 34003E_8dca264006278eb_sm.jpeg
  • 34003F_8dca26402332150_sm.jpeg
  • 34003G_8dca264045255e3_sm.jpeg
  • 34003H_8dca26405e8c5ab_sm.jpeg
  • 34003I_8dca264078b1594_sm.jpeg
  • 34003J_8dca26409a1b4bc_sm.jpeg

Bruksslitage.

Nagg på iittala vasen, en bastpinne är sönder i brödkorgen. Syltburkar i plast har slitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK