34022 Skrivbord. Furu, Jugend, 1800/1900-talet.

34022a_8dca49f93390ef8_med.jpeg
  • 34022a_8dca49f93390ef8_sm.jpeg
  • 34022b_8dca49f96a390e8_sm.jpeg
  • 34022c_8dca49f9900fe6b_sm.jpeg
  • 34022d_8dca49f9b8c5a79_sm.jpeg
  • 34022e_8dca49f9dd1c84a_sm.jpeg
  • 34022f_8dca49f9f318de9_sm.jpeg
  • 34022g_8dca49fa0146a09_sm.jpeg
  • 34022h_8dca49fa196870c_sm.jpeg
  • 34022i_8dca49fa42b5286_sm.jpeg

Mäter ca: 76cm högt & 57,5x116,5cm.

Ålders/bruksslitage, repor, märken, fläckar.

Saknas nycklar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK