34032 Soffbord. Teak, Alberts Tibro, 1960/70-talet, omärkt.

34032a_8dca4a2a0125629_med.jpeg
  • 34032a_8dca4a2a0125629_sm.jpeg
  • 34032b_8dca4a2a1e64a97_sm.jpeg
  • 34032c_8dca4a2a384ead2_sm.jpeg
  • 34032d_8dca4a2a584dad4_sm.jpeg
  • 34032e_8dca4a2a788eb10_sm.jpeg
  • 34032f_8dca4a2a98dd58b_sm.jpeg
  • 34032g_8dca4a2aba81b8d_sm.jpeg
  • 34032h_8dca4a2ad6823f0_sm.jpeg
  • 34032i_8dca4a2af120d9b_sm.jpeg

Mäter ca: 55,5cm högt & 69x164cm.

Bruksslitage, märken, vattenringar, fläckar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK