34161 Specerihylla/Kryddhylla, Orrefors.

34161a_8dca62f548c0301_med.jpeg
  • 34161a_8dca62f548c0301_sm.jpeg
  • 34161b_8dca62f5515bac0_sm.jpeg
  • 34161c_8dca62f568b1fc0_sm.jpeg
  • 34161d_8dca62f57ab5f78_sm.jpeg
  • 34161e_8dca62f58b626dc_sm.jpeg
  • 34161f_8dca62f59ce447e_sm.jpeg
  • 34161g_8dca62f5af06e70_sm.jpeg
  • 34161h_8dca62f5c07c255_sm.jpeg
  • 34161i_8dca62f5cf1c811_sm.jpeg
  • 34161j_8dca62f5da4cdd4_sm.jpeg
  • 34161k_8dca62f5e5df539_sm.jpeg

Mäter ca: 21cm hög & 19,5x77cm.

Något enstaka mindre nagg kan förekomma.

Bruksslitage.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK