34347 Servisdelar. Rörstrand, "Perl", 61 delar, 1884-1890.

34347a_8dcaafcba275ef7_med.jpeg
  • 34347a_8dcaafcba275ef7_sm.jpeg
  • 34347b_8dcaafcbce0f5ab_sm.jpeg
  • 34347c_8dcaafcc067f4a1_sm.jpeg
  • 34347d_8dcaafcc264e300_sm.jpeg
  • 34347e_8dcaafcc3acf6cf_sm.jpeg
  • 34347f_8dcaafcc52d4c96_sm.jpeg
  • 34347g_8dcaafcc6e47009_sm.jpeg
  • 34347h_8dcaafcc8947f66_sm.jpeg
  • 34347i_8dcaafcca440090_sm.jpeg
  • 34347j_8dcaafccc3116a0_sm.jpeg
  • 34347k_8dcaafccdcc82e3_sm.jpeg
  • 34347l_8dcaafccfd6f670_sm.jpeg
  • 34347m_8dcaafcd237f734_sm.jpeg
  • 34347n_8dcaafcd455b298_sm.jpeg
  • 34347o_8dcaafcd6a88951_sm.jpeg
  • 34347p_8dcaafcd8a473d9_sm.jpeg
  • 34347q_8dcaafcda98a768_sm.jpeg
  • 34347r_8dcaafcdc6dd060_sm.jpeg
  • 34347s_8dcaafcde9e3aa2_sm.jpeg
  • 34347t_8dcaafce06dd963_sm.jpeg
  • 34347u_8dcaafce245a94c_sm.jpeg
  • 34347v_8dcaafce40f5ce4_sm.jpeg
  • 34347x_8dcaafce5d62f68_sm.jpeg

Bruksslitage, krackeleringar, missfärgningar.

Nagg, sprickor & äldre lagningar på ca: 25 delar.

    Slagavgift (inkl. moms)30 SEK