34347 Servisdelar. Rörstrand, "Perl", 61 delar, 1884-1890.
Bruksslitage, krackeleringar, missfärgningar.
Nagg, sprickor & äldre lagningar på ca: 25 delar.
Köparprovision (inkl. moms) | 20% |
Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |